Author: k***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The style is as it shows on the picture which is fabulous but and a big but it's got a pink overtone which it doesn't tell you if you want blonde/pink it's ok
Color: Champagne
Price: £12.88
Original Price: £15.88
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Champagne |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 200 g |
| Length | 56 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb251118353172107835 |
Author: k***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The style is as it shows on the picture which is fabulous but and a big but it's got a pink overtone which it doesn't tell you if you want blonde/pink it's ok
Color: Champagne
Author: j***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very pretty love the colour so soft silky beautiful
Color: Champagne
Author: z***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ممتازهvery beautiful
Color: Brown
Author: a***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: its kinda pink and its beautiful
Color: Champagne | 1 photo(s)